Киев, пр. Лобановского 6А
офис 145 (Краснозвездный)
info@cambridge-club.kiev.ua
Программа партнерства
+38 044 222 64 35
+38 095 696 07 10Школа англійської мови Cambridge Club

Кембридж – маленьке студентське містечко в Англії, але воно має репутацію високотехнологічного центру Великобританії. Cambridge Club – маленька школа в Києві, але вона має репутацію школи високого класу з вивчення англійської мови та підготовки до міжнародних іспитів.

Наша команда – дипломовані українські й іноземні викладачі з міжнародною сертифікацією, які мають досвід підготовки до міжнародних іспитів.
Молода, сучасна і професійно зріла команда

 

Підготовчий центр Cambridge English

 

Тренінговий центр для викладачів

 

Освітньо-туристичний клуб

Чому нас обирають?

Офіційний екзаменаційної підготовчий центр - Cambridge English Preparation Centre.

Школа є підготовчим офіційним екзаменаційним центром Кембриджського Університету. Це дасть Вам можливість підтвердити свій рівень міжнародним сертифікатом ( Юлі (пускачі, двигуни, листівки), Кет / Кет для шкіл, ПЕТ / Pet для шкіл, КПР / КПР для шкіл, КШУ Бек САЕ,, ТКТ ).

Використовуємо офіційні підготовчі матеріали Cambridge University Press

Наша методика викладання заснована на офіційних матеріалах Cambridge University. Ключові курси вже включають в себе підготовку до іспитів, що дозволить заощадити Ваш час і гроші. Слід зазначити,що видавництво Cambridge University Press тісно співпрацює з екзаменаційним департаментом Cambridge Assessment English і використовує екзаменаційні матеріали минулих сесій для своїх навчальних курсів.

Викладачі з міжнародними сертифікатами CELTA, TKT, CAE та ін.

Всі наші викладачі мають вищу педагогічну освіту і є володарями численних міжнародних сертифікатів, таких як CELTA, TKT, CAE та інші.
Вивчаючи англійську З нами, ви дійсно опануєте англійську мову згідно міжнародних стандартів, так всі наші викладачі здавали їх самі і поділяться з Вами секретами успішної підготовки і здачі будь-якого іспиту.

Заняття в міні-групах до 6 осіб

Ми пропонуємо заняття в комфортній обстановці в міні-групах від 4 до 6 осіб.
Займаючись у такій групі, Ви можете бути впевнені, що викладач зможе приділити Вам максимум часу і,відповідно, у Вас є можливість засвоїти матеріал якісно і задати додаткові запитання.

Можливість відпрацювання пропущених занять он-лайн

Займаючись в групі, ви зможете відпрацювати пропущені заняття в он-лайн режимі. Викладач надішле Вам всі необхідні матеріали і завдання на Вашу електронну пошту і зв'яжеться з Вами по скайпу, якщо виникне така необхідність.

Затишні аудиторії

Заняття в нашій школі проходять в затишних, технічно оснащених класах. Під час перерви ви зможете випити чашечку ароматного англійського чаю, або кави.


Наша адреса

Київ, пр. Лобановского 6А
офіс 145
(Червонозоряний)

Наш email

info@cambridge-club.kiev.ua

Телефони

+38 044 222 64 35
+38 097 263 60 06
+38 095 696 07 10