Киев, пр. Лобановского 6А
офис 145 (Краснозвездный)
info@cambridge-club.kiev.ua
Программа партнерства
+38 044 222 64 35
+38 095 696 07 10

Розмовний клуб

Розмовний клуб

Про курс

Для чого необхідно відвідувати розмовний клуб з англійської мови? Англійська мова – це мова бізнес-комунікацій у всьому світі. Він оточує нас всюди – адже для того, щоб бути висококваліфікованим фахівцем, необхідно читати новини в своїй сфері діяльності і спілкуватися з іноземними колегами. Розмовний клуб надає таку можливість застосувати свої розмовні навички в неформальній атмосфері і підготуватися до спілкування на професійні теми. Крім цього, ви познайомитеся з людьми зі схожими цілями і заведете нові корисні знайомства. Розмовний клуб дозволить вам:
  • відпрацювати вивчений матеріал: лексику, вимову, граматику і, звичайно ж, розмовну мову. Нові люди з їх акцентами змусять вас активно слухати і бути включеними в розмову.
  • Познайомитися з іншими студентами. Надалі можна листуватися, обмінюватися корисними ресурсами, давати один одному поради, ну і просто добре проводити час!
  • Нарешті побороти свій страх і розговоритися!
  • Спілкуватися на цікаві та актуальні теми, поглиблюючи своє знання культури англомовних країн і стати ідеальним співрозмовником!
Якщо хочете швидко заговорити англійською — приєднуйтесь до нашого розмовній Cambridge клубу!

Запишіться на курси

Тут можна записатися на курси з англійської мови

Рекомендовані курси на Ваш вибір


Залишити відгук про курс

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *