Киев, пр. Лобановского 6А
офис 145 (Краснозвездный)
info@cambridge-club.kiev.ua
Программа партнерства
+38 044 222 64 35
+38 095 696 07 10


Welcome to University

The Michigan WP College seeks to achieve and sustain excellence in teaching and research, this is how we work.
Helping you to arrive at the University prepared and ready to enjoy your time here. You can also find information about what to do when you arrive, as well as available services to you as Michigan students.

READ MORE

TAKE A VIDEO TOUR
apply

Studying at a Michigan will be one of the most exciting times of your life. Ensure you are prepared with our application guide.

READ MORE

contact & Socials

We’re connected to our students, staff and parents. We’re available in social Medias and we check our emails every day.

READ MORE

visit

It is a great opportunity to come and see the university. You can find out about student life from the people who know it best.

READ MORE

athletics

Learn how to find a computer, reading lists, book a group study room and open access to make your research highly visible.

READ MORE

alumni

With alumni in almost every country and profession you can connect to a universal network of Michigan graduates.

READ MORE

library

Find out when is opening hours, how to access to a PC, to book a group study room and how to ask for help in your research.

READ MORE
Чому нас обираюсь?

 1. Заняття у нашому клубі проводять висококваліфіковані викладачі, що мають міжнародні сертифікати Cambridge Assessment English та ін. Більшість з них, також є офіційними екзаменаторами тестів University of Cambridge ESOL Examinations.
 2. Заняття проводяться у невеликих групах, що робить їх результативними та дозволяє отримувати можливість індивідуального підходу до кожного з студентів!
 3. Зручне розташування офісу з розвинутою  інфраструктурою!
 4. Сучасний офіс, обладнаний усім необхідним для  комфортного та ефективного проведення занять!

Ми за спільноту однодумців. Ми віримо, що найголовніше в освіті – це відносини!Це живий контакт студентів і викладачів, групи, директора і клієнтів, клієнтів і адміністрації, батьків і викладачів.Саме тому ми назвали себе Cambridge Club.Ви можете прийти до нас з будь-яким питанням і ми зробимо все, що в наших силах, щоб знайти рішення! Якщо, звичайно, це не політ на Марс.Іспити в Cambridge Club

Ці іспити підтверджують рівні від А1 до А2 і створені в ігровій формі, щоб мотивувати Вашої дитини до вивчення англійської мови.

Перевіряє знання на рівні А2 за міжнародною шкалою CEFR і підтверджує, що володіння мовою достатню для спілкування в побутовій сфері.

Спеціально адаптований для школярів, тематика якого більше відповідає інтересам школярів. Перевіряє знання на рівні А2 за міжнародною шкалою CEFR і підтверджує, що володіння мовою достатню для спілкування в побутовій сфері.B1 Preliminary

Іспит, який підтверджує рівень В1. На цьому етапі Ви можете вільно спілкуватися на побутовому рівні в повсякденному житті.

Іспит, який підтверджує володіння мовою на рівні В1. На цьому рівні Ви можете вільно спілкуватися на побутовому рівні в повсякденному житті. Сертифікат цього рівня звільняє учнів 9 класів загальноосвітніх шкіл від здачі ДПА з англійської мови, а також потрібно для вступу в більшості коледжів Європи і Великобританії.

Перший серйозний іспит, який підтверджує рівень володіння англійською мовою В2 згідно з міжнародною градації рівнів CEFR. Сертифікат свідчить, про те, що Ви можете спілкуватися англійською мовою на рівні вище середнього. Зізнається Посольством Великобританії, міжнародними компаніями при працевлаштуванні, а також багатьма вищими навчальними закладами Європи та світу. З сертифікатом First Вам відкриті двері в найпрестижніші вузи і міжнародні компанії.

В Україні школярі 11 класів спеціалізованих шкіл, ліцеїв і гімназій звільняються від здачі ДПА при наявності цього сертифікату.

Іспит, який підтверджує глибоке володіння англійською мовою на рівні С1. Підготовка до такого іспиту розвиває навички розуміння університетських програм на бакалавраті і магістратурі. Ви зможете брати участь в академічних конференціях і семінарах, робити складні і одночасно цікаві дослідження англійською мовою. Ви будете почувати себе вільно в професійній і бізнес сферах.

Іспит, який підтверджує вільне володіння англійською мовою на рівні С2 згідно з міжнародною градації рівнів. СРЕ всесвітньо визнаний міжнародними компаніями, вищими навчальними закладами та державними установами. Підтверджує володіння англійською мовою на рівні носія.

Цей іспит не вимагає попереднього досвіду викладання, освітніх кваліфікацій, чітко визначеного рівня володіння англійською мовою. Проте, ТКТ дозволить Вам задокументувати свою професійну майстерність на міжнародному рівні і підготує до подальшої сертифікації.Наші новини і акціїНаші партнериUniversity Awards Bausch + Lomb Honorary Science Award
 • High achievement and rigor in science classes.
 • High PSAT Math and/or SAT Math scores.
 Frederick Douglass and Susan B. Anthony Award
 • A demonstrated commitment to understanding and addressing difficult.
 • Leadership and dedication to community action.
 • Strong grades & rigorous courses taken in the humanities & social sciences.

 Xerox Award for Innovation and Information Technology
 • A strong interest in innovation and/or information technology and a high level of achievement in this area.
 • Exposure to new technologies outside of school, such as pursuing serious work opportunities in local laboratories or industry.
 • Leading other students to new approaches to old problems, e.g.business plans for fundraising; innovative community service.

Studying at Michigan

Find out about everything relating to our admissions at Michigan WP College including all details. Whatever stage you’re at in your journey, we want to help.

undergraduate admissions

Admission to the Michigan is a highly selective process. We hold applicants to a high standard of academic, show us who you are.

READ MORE

graduate admissions

Earning your graduate degree or graduate certificate at the Michigan is an important investment in your education and in your life.

READ MORE

continuing education

Continuing and Professional Studies (SCPS) offers results-orientated programs that make a real connection with your professors and classmates.

READ MORE