Киев, пр. Лобановского 6А
офис 145 (Краснозвездный)
info@cambridge-club.kiev.ua
Программа партнерства
+38 044 222 64 35
+38 095 696 07 10

Із англійською всюди: мобільні додатки для вивчення англійської

Із англійською всюди: мобільні додатки для вивчення англійської
by

    Наш темп життя вчить нас цінувати та ефективно використовувати кожну вільну хвилину. Особливо це стосується ситуації, коли потрібно вивчити основи іноземної мови за короткий проміжок часу. Ще кілька років назад ми і не мріяли про те, що можна вивчати англійську мову їдучи у метро, здійснюючи ранкову пробіжку, під час сніданку або в обідню перерву. Але сучасні технології відкривають безліч можливостей та дають надзвичайно різноманітний вибір сервісів і додатків, серед яких ми можемо обирати саме ті, що підходять нашим навчальним цілям, рівню знань та звичкам. Отже, сьогодні розглядаємо найефективніші мобільні додатки для вивчення англійської мови.

Duolingo

Вартість: безкоштовно

Платформа: iOS / Android

Рівень: початковий (A1-A2)

Це, мабуть, один з найпопулярніших додатків у світі.

Секрет успіху Duolingo – у ідеальному тайм-менеджменті, доступності вправ та повторенні. Кожен урок містить до 10 слів, які ви вивчаєте за допомогою картинок та вчитесь сприймати на слух. Пізніше ви виконуєте вправи на іхнє засвоєння: поєднуєте слово з картинкою, маєте правильно написати його у реченні або перекласти на українську чи російську.

Один такий урок займе у вас до півгодини часу в день, але додаток буде кожен день нагадувати вам про необхідність позайматись. Уроки побудовані таким чином, що через деякий час вам прийдуть вправи на повторення вже пройдених слів – таким чином досягається ефект тривалого запам’ятовування.

За три місяці можна пройти всі уроки та опанувати базову лексику, навчитись будувати прості речення та розуміти на слух невеликі висловлювання, а також розмовляти на побутовому рівні.

Busuu

Вартість: безкоштовно

Платформа: iOS / Android

Рівень: початковий (A1) – впевнений (B2)

В цілому, додаток Busuu схожий на решту мобільних додатків для вивчення мови: ті самі нові слова на певну тему, діалог, у якому ви вивчаєте, як вони вживаються, письмова практика (вправи на засвоєння нової лексики) та усна (ви маєте можливість начитати і записати ці слова) і, звичайно, повторення лексики.

Однак цей додаток має свою родзинку – тут ви можете поспілкуватись з носіями мови, відточуючи навики розмовної та письмової англійської.

Memrise

Вартість: безкоштовно

Платформа: iOS / Android

Рівень: початковий (A1)-  майстерний (C2)

Основна увага в Memrise приділяється саме вивченню і запам’ятовуванню нових слів – від простіших тем, як-от «Неправильні дієслова» до «Повісті про двоє міст» Ч. Діккенса.

Запам’ятовування досягається у творчий та веселий спосіб, а також ви можете подивитись, як користувачі до вас вивчали ті чи інші слова.

Отже, якщо вам важко запам’ятовувати нові слова, або ви хочете розширити та закріпити свій словниковий запас – спробуйте цей додаток.

Rosetta Stone

Вартість: безкоштовно (для демо-версії)

Платформа: iOS / Android

Рівень: початковий (A1-A2)

Метод Rosetta Stone заключається в тому, що вивчення англійської мови проходить без жодних перекладів на рідну мову. У додатку це реалізовано наступним чином: за допомогою картинок ви вивчили слово «їсти», «чоловік», «жінка». Далі з речення «Чоловік та жінка їдять у кафе» ви ситуативно розумієте слово «кафе».

Цей метод передбачає глибше занурення у мову, яку ви вивчаєте.

Open Language

Вартість: 30$

Платформа: iOS / Android

Рівень: початковий (A1) – майстерний (C2)

Цей додаток з успіхом може замінити собою підручник, оскільки охоплює усі рівні по шкалі CEFR (A1 – C2), а в кожному рівні має розділи на кшталт «Бізнес англійська», «Англійська для презентацій», «Англійська для повсякденного життя» тощо. Кожен урок також містить різноманітні вправи для відпрацювання ключових слів.

Слова і фрази спочатку з’являються в діалозі, пізніше даються граматичні пояснення та додаткові слова, після того ідуть вправи на закріплення та інтерактивні завдання.

Отже, якщо вам потрібний комплексний підхід, зверніть увагу на Open Language.

LearnEnglish Podcasts, LearnEnglish Elementary

Вартість: безкоштовно

Платформа: iOS / Android

Рівень: різний (до С2), початковий (А1-А2)

Два додатки LearnEnglish Podcasts та LearnEnglish Elementary від British Council для студентів різного рівня, спрямовані на покращення навиків сприйняття на слух. Містять подкасти до 20-30 хвилин, доступні без підключення до мережі, які можна слухати, читати і виконувати вправи на засвоєння почутої інформації.

Ідеально підійде для занять під час поїздок у метро чи перерви на обід.

Fluentu

Вартість: безкоштовно/8-18$ на місяць

Платформа: iOS, готується випуск для Android

Рівень: вище початкового (А2+)

Розробники Fluentu вирішили максимально наблизити своїх користувачів до живої мови, тому вони вибудували уроки на актуальному контенті з мережі, а саме популярних ток-шоу, музичних та рекламних роликах.

Під час перегляду доступні субтитри та переклад. Пізніше ви можете закріпити слова з відео, виконавши тест. Додаток моніторить ваш прогрес і рекомендує наступні відео для перегляду, спираючись на ваші зацікавлення.

Ідеальний для тих, хто готовий зануритись у живу англійську мову сучасної поп-культури.

Learn English Speak English (by SpeakingPal)

Вартість: безкоштовно

Платформа: iOS / Android

Рівень: початковий (А1-А2)

Додаток розроблений для тих, хто хоче побороти страх розмовляти англійською. Навчання відбувається з допомогою відео, але найцікавіше те, що додаток використовує технологію впізнавання голосу, що дозволяє вам тренувати розмову, наближену до розмови в реальному житті, у форматі відео-дзвінка.

Всі, хто любить спілкуватись з Сірі, оцінять Learn English Speak English.  Беззаперечною перевагою є те, що міні-уроки займуть близько 5 хвилин вашого часу.

Practice English Grammar

Вартість: безкоштовно

Платформа: iOS / Android

Рівень: початковий (А1) – майстерний (С2)

Цей додаток покращить ваше розуміння граматики англійської мови, адже містить теми від простих часів до пасивного залогу. Ви вивчаєте граматичні правила на картках і відразу робите тест на розуміння даної теми.

English Grammar in Use

Вартість: містить платний контент

Платформа: iOS / Android

Рівень: початковий (A1) – майстерний (C2)

Всі, хто любить серію книг Raymond Murphy English Grammar in Use, звернуть увагу на цей додаток, адже фактично це мобільна версія книги, до якої включені інтерактивні вправи.

Phrasalstein

Вартість: містить платний контент

Платформа: iOS / Android

Рівень: середній (B1+)

Додаток від видавництва Cambridge створений у жанрі фільму жахів і обіцяє навчити 100 фразовим дієсловам завдяки гумористичним анімаційним картинкам. Окрім цього, пояснюється значення фразових дієслів та даються приклади їхнього вживання у реченнях.

Звичайно, це не всі популярні мобільні додатки для вивчення англійської мови, оскільки кількість їх вже перейшла на тисячі, але сподіваємось, що ви зможете серед них обрати ті, що вирішуватимуть ваші завдання в навчанні, адже займатись на них просто, швидко та досить ефективно.

А от практикувати засвоєні навики (і особливо володіння розмовною мовою) приходьте до Cambridge Club!

У підготовці матеріалу ми використовували наступні ресурси:

1. 8 Best Apps for English Learners and ESL students.

http://www.fluentu.com/english/blog/best-apps-learning-english-esl-students/

2. Best Android Apps for ESL students and Learning English.

http://www.androidauthority.com/best-android-apps-esl-learning-english-95816/

Share

Залишити відгук про курс

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *