Киев, пр. Лобановского 6А
офис 145 (Краснозвездный)
info@cambridge-club.kiev.ua
Программа партнерства
+38 044 222 64 35
+38 095 696 07 10


Наші викладачі


Наша команда – це дипломовані українські та іноземні викладачі з міжнародною сертифікацією, які мають досвід підготовки до міжнародних іспитів Cambridge English, IELTS, TOEFL.Ольга Лисенко

У 2005 році закінчила Національний університет «Острозька академія» за спеціальністю «Мова та література (англійська)» та здобулакваліфікаціюмагістрафілології. Протягом 10 років працювала у своїй alma-mater, де викладала англійську для спеціальних цілей, керувала експериментальною лабораторією новітніх методів вивчення юридичної англійської мови, була заступником директора Центру канадознавства.
У 2009 – 2010 рр. була керівником обмінної програми Canada World Youth (м. Прінс Руперт, Британська Колумбія). Навчалась у Болонському університеті в рамках програми Erasmus Mundus. Випускник програми E-Teacher Посольства США в Україні та член TESOL-Ukraine (Teaching English to Speakers of Other Languages, міжнародна організація вчителів англійської для носіїв іншихмов).
Склала іспити TKT (Teaching Knowledge Test) отримала сертифікат CELTAта є сертифікованим екзаменатором Кембриджських іспитів.
У 2016 році Ольга почала працювати у мовній школі Cambridge Club. Має досвід підготовки учнів до іспитів IELTS, KET, ICFE, ILEC.
Свій вільний час любить проводити за читанням книг та малюванням, захоплюється скрапбукінгом та посткроссінгом.Андрій Іванов

Андрій здобув ступінь магістра філології у Житомирському національному університеті імені Івана Франко за спеціальністю «Англійськамова та література». Викладання на рідній кафедрі, робота у школі та позаштатний переклад у Торговій палаті – усього цього в один момент Андрієві стало замало. Тоді він перевівся до Донецького національного університету, де писав дисертацію з компаративної лінгвістики та викладав англійську мову студентам протягом семи років. Працюючи з молодими людьми, Андрій набув викладацької суворості, не втративши при цьому гнучкості, відточив своє іскристе почуття гумору та продовжив розпалювати в оточуючих любов до історичних аспектів англійської мови.
У 2012-2014 Андрій працював у мовнійшколі «Donstream», навчаючианглійськійдорослихвідbeginner до advanced. У 2015 році Андрій переїхав до Києва і став провідним спеціалістом школи Oxford Klass. Тут він викладав загальну та бізнес англійську для учнів усіх рівнів, готував до Кембриджських іспитів KET, PET, FCE, CAE.
У 2016 році Андрій почав працювати в CambridgeClub, кожен день заряджаючи своїх студентів чудовимнастроєм та енергією йти далі – до ідеальноїанглійської! Склав іспит ТКТ (module 1,2,3) отримав сертифікат CELTA та є сертифікованим екзаменатором Кембриджських іспитів!
У свій вільний час Андрій любить читати книжки, готувати вишукані страви, ходити в кіно та по магазинах чи відпочивати вдома, як справжній джентльмен.Марина Овечко

У 2016 році Марина закінчила Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя, де здобула освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста за спеціальністю мова і література (англійська), кваліфікацію філолог, вчитель мови (англійської, німецької).
У 2016 році почала працювати в CambridgeClub.Склала іспит TKT (Teaching Knowledge Test).
У червні 2017 року успішно пройшла тренінг Cambridge Teacher Development Summer School. Проводить англійський кіно клуб для студентів всіх рівнів. Має досвід підготовки до іспитів KET, PET та FCE.
Вільний час присвячує самовдосконаленню та вивченню нових методик викладання, обожнює фотографувати, подорожувати та читати.
Своє натхнення Марина знайшла саме у викладанні. Як каже сама Марина, – “Мої студенти, що прагнуть до мрії через вивчення англійської, і є моє натхнення”Ліна Клижко

Здобула освіту у Київському національному лінгвістичному університеті, на факультеті романської філології.
За період навчання склала міжнародний екзамен з французької мови DELF B2. Також має дипломи TKT (Teacher Knowledge Test), PTE (Personal Test of English).
Має досвід викладання англійської та французької мов з 2012 року.
Працювала в таких школах як Closer to the Dream, Yappi, Oxford Klass. Має великий досвід викладання бізнес англійської, та корпоративного навчання. Викладала в Metro, Sanofi, Prozorro(Міністерство Економіки України), Metlife, Укрсиббанк, Юнисон Банк, та інші.
Проводить навчання в групах, індивідуально, працює зусімарівнями, від beginner до advanced.
У вільний час Ліна займаєтьсякінним спортом, грає на скрипці та фортепіано, співає. Захоплюється книжками, обожнює читати англійською та французькою.
Про своїх студентів Ліна каже: «Мої студенти – це моя родина, це сім’я неймовірно цікавих і прекрасних людей»Симонова Лариса

В 1994 році закінчила філологічний факультет Житомирського державного педагогічного інституту ім. І.Я. Франка за спеціальністю вчитель російської мови та літератури та англійської мови.
З 1994 по 2002 рік працювала вчителем англійської мови у Васильківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6. Викладала англійську мову учням молодших, середніх та старших класів, готувала до олімпіад.
З 2002 по 2010 рік працювала викладачем кафедри романо-германської філології Київського Славістичного університету. В 2006 році переведена на посаду старшого викладача кафедри. Викладала практичний курс англійської мови студентам спеціальностей «Англійська та німецька мова», «Польська та англійська мова», «Міжнародні відносини», «Фінанси», «Менеджмент організації». Також викладала такі дисципліни як «Теорграматика», «Теорфонетика», «Лексикологія», «Теорія та практика перекладу», «Лінгвокраїнознавство». Була екзаменатором державної екзаменаційної комісії.Юлія Шинкарук

Закінчила Київський національний лінгвістичний університет , Магістр філології
Склала іспит TKT (module 1,2,3) Отримала сертифікат CELTA, CAE, є сертифікованим екзаменатором Кембриджських іспитів.
Для Юлі в роботі викладача немає більшої мотивації, ніж бачити блиск в очах студентів і розуміти, що вони з задоволенням відвідують заняття і вивчають мову. Саме це стимулює розвиватися і самовдосконалюватися і саме це є найбільшою нагородою! Юля любить подорожі, танці та співи.
“LIVE, LOVE, CREATE”/ «ЖИВІТЬ, ЛЮБІТЬ, ТВОРІТЬ»Ісай Людмила

Людмила закінчила Київський державний педагогічний університет ім. Драгоманова за спеціальністю «вчитель російської мови і літератури та англійської мови» у 1996 році.
Працювала вчителем англійської мови у загально-освітній школі №53, theBritishinternationalSchoolKyiv, Oxfordklass. З 2016 року обіймає посаду завуча у CambridgeCub і одночасно викладає.
У 2015 склала іспит TKT ( три модулі).
Має досвід викладання загальної та бізнес англійської. Також готує студентів до складання іспитів CambridgeAssessmentEnglish та IELTS.
Вільний час присвячує сім’ї. Обожнює море, захоплюється детективами і не припиняє мріяти.
Своїх студентів вчить бути креативними. Впевнена, що винахідливість і вміння неординарно мислити є невід’ємними складовими успіху у будь-якій професії.Сергій Швець

У 2002 році Сергій Швець закінчив Київський університет імені Бориса Грінченка за спеціальністю мова і література (англійська) та здобув кваліфікацію вчителя англійської мови. З 2000 по 2004 рік працював у Київській загальноосвітній школі 314 у класах з поглибленим вивченням англійської мови.З 2004 по 2011 рік викладав на кафедрі іноземних мов Київського університету туризму, економіки та права. Працював у таких школах як Denis’ School, Oxford Klassта Golden Staff.
У 2016 році почав працювати в CambridgeClub. Сергій проводить навчання індивідуально, в групах, з корпоративними клієнтами, працює з усіма рівнями, від beginner до advanced.
Має досвід викладання у таких компаніях як Джонсонта Джонсон, Porsche Finance, DHL, Raben Ukraine, УкрСиббанк, Креді Агріколь та інші. Займається розробкою додаткових матеріалів для вивчення граматики та вдосконалення мовних навичок на основі автентичних матеріалів та досвіду викладання різним віковим групам. У січні 2017 успішно пройшов онлайн курс Teaching for Success по програмі Future Learn від British Council.У свій вільний час Сергій захоплюється читанням англійською, історичними книжками та велоспортом.Вікторія Сабініна

У 2017 році Вікторія закінчила Київський національний лінгвістичний університет, де здобула освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра за спеціальністю мова і література (англійська), кваліфікацію філолог, вчитель мови (англійської).
У грудні 2018 вона здобуває диплом магістра у Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова.З 2017 року Віка працює у CambridgeClub.
Склала іспит TKT (TeachingKnowledgeTest).У червні 2018 року успішно пройшла тренінг CambridgeTeacherDevelopmentSummerSchool.На даний момент Вікторія підвищує свою кваліфікацію приймаючи участь у курсі CELT-P, що по закінченню надає міжнародне визнання кваліфікованих вчителів, що працюють із дітками 6-12 років.
Проводить заняття зі студентами різних вікових категорій. А також готує до іспитів YLта KET.
У свій вільний час Вікторія обожнює подорожувати, спілкуватися з іноземцями задля обміну культурними відмінностями, дивитися англомовні та німецькомовні шоу, фільми та серіали, а також працювати з різними онлайн-платформами, наприклад, BBCLearningEnglish, щоб самовдосконалюванися та знаходити цікавий додатковий матеріал для студентів.
Вікторія впевнена, що вивчення англійської найкраще проходить у позитивній атмосфері, тому на її заняттях багато позитиву та усмішок студентів.