Киев, пр. Лобановского 6А
офис 145 (Краснозвездный)
info@cambridge-club.kiev.ua
Программа партнерства
+38 044 222 64 35
+38 095 696 07 10


Наші партнери

Ми співпрацюємо з іншими школами, які зарекомендували себе на високому професійному рівні!

Інтерлінгва

Команда, що складається з досвідчених талановитих фахівців, допоможе Вам освоїти іноземну мову швидко, якісно і в невимушеній обстановці, використовуючи досягнення новітніх і традиційних методик.

interling-ua.com

Центр вивчення іноземних мов Advanced

Центр вивчення іноземних мов Advanced використовує унікальні методи вивчення загальнорозмовного і спеціалізованої англійської мови. З нашими викладачами вчити англійську мову легко.

www.english-odessa.com

First Foreign Language Centre

Перший Центр іноземних мов заснований в 1993 році. На даний момент навчальний заклад працює за такими напрямками: навчання іноземним мовам, підготовка до мовних, шкільним, випускним, міжнародних іспитів з подальшою їх здачею, розповсюдження методичної, навчальної, художньої літератури з англійської та німецької мов різної тематики, додаткових аудіо та відео матеріалів.

www.firstcentre.info

Центр английскої мови GLOBAL ENGLISH

Центр GLOBAL ENGLISH - це школа навчання англійської мови в Харкові, підготовка до тестів TOEFL iBT, IELTS, Cambridge tests відповідно до міжнародних стандартів. На базі центру в Харкові Ви офіційно можете зареєструватись і здати тести TOEFL, IELTS, Cambridge tests або ж просто записатися на курси англійської мови.

global-english.com.ua

Agro – practice

Компанія, де студенти та фермери будуть однаково задоволені рівнем роботи, де Ви зможете отримати величезну кількість необхідної інформації та відео, які пригодяться Вам для проходження практики закордоном. Де Ви зможете не переживати, що Вас обдурять та “кинуть” на гроші, де Ви завжди отримаєте багато практичної та моральної підтримки.

agro-practice.com