Киев, пр. Лобановского 6А
офис 145 (Краснозвездный)
info@cambridge-club.kiev.ua
Программа партнерства
+38 044 222 64 35
+38 095 696 07 10


Тренінговий центр


Тренінговий Центр “Кембридж Клуб” – це один із трьох напрямків роботи Мовного Центру “Кембридж Клуб”. Він створений з метою проведення як цілих освітніх курсів, так і окремих вебінарів/семінарівізпрофесійногорозвиткупедагогів та розширеннязнаньбатьківщодовиховання та навчання дітей. Тренінговий Центр “Кембридж Клуб” працює пліч-о-плічі з авторизованим екзаменаційним центром Cambridge Assessment UA037 та надає послуги підготовки тренерів із складання міжнародних кембриджських іспитів.
Чому ми можемо вам підійти? Наші тренери працювали як вчителі англійської закордоном і можуть порівняти реалії «тут» і «там»
 Ми маємо досвід роботи як у державних закладах освіти, так і приватних курсах, як в університетах, так і у школах
 Ми не боїмося залучати до тренерства молоді таланти, які добре обізнані із технологіями та ще досі залишаються дітьми у душі
 Кемібрідж Клуб – це також підготовчий та авторизований центр CambridgeAssessmentEnglish UA037, де всі викладачі вміють і люблять готувати до іспитів, а отже залюбки поділяться цим досвідом із Вами

 Ми залучили фахівців, які спеціалізуються у роботі із дітьми, підлітками та дорослими, а також – англійської для спеціальних цілей (бізнес, юридична, тощо) та академічного середовища, працюють у групах та індивідуально як репетитори
 Ми із радістю відкриваємо таємниці педагогіки та психології не лише вчителям, але й батькам, оскільки віримо, що саме вони здатні виховати талановиту дитину
 Якщо Вас цікавить конкретний напрямок у викладанні, то Ви можете замовити як цілий курс, так і окремий вебінар / семінар за темою. Ви також можете скомпонувати персональний курс для себе
 Аби прослухати курс, Ви можете приїхати до нас або ми проведемо семінар на території Вашого закладу. Ми також організовуємо вебінари та скайп-конференції

Юлія Шинкарук

У 2013 році Юлія закінчила Київський національний лінгвістичний університет, кваліфікація магістр філології, спеціальність «Мова та література (англійська та іспанська)».
Однак працювати почала ще в студентські роки, з 2011 і викладала в таких школах як AmericanEnglishCentre, OxfordKlass, Prosco.
Зараз співпрацює з Язиковим центром «Кембридж Клуб» і спеціалізується на бізнес англійською.
Юлія також міжнародних мовних екзаменатором і тренером (курси підготовки до TKT).
За час своєї роботи успішно здала такі іспити як CPE, BEC Higher, TKT (Modules 1-3) і отримала сертифікат CELTA (Pass B).
Марина Овечко

Хоча Марина є молодшим тренером Кембридж Клубу (курси підготовки до YLE), проте вже встигла завоювати повагу серед своїх студентів завдяки своїй харизмі.
Відразу після завершення Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя в 2016 році, де отримала кваліфікацію спеціаліста «Мова і література (англійська)», Марина приєдналася до Кембридж Клуб.
Тут вона зосередилася на роботі з дітьми та успішно розвиває свої кваліфікації, серед яких TKT (Modules 1-3), CELT-P.Ольга Лисенко

У 2005 році закінчила Національний університет «Острозька академія» за спеціальністю «Мова та література (англійська)» та здобула кваліфікацію магістра філології.
Протягом 10 років працювала в своїй alma-mater, де викладала англійську для спеціальних цілей, керувала експериментальною лабораторією нових методів вивчення юридичної англійської мови, була заступником директора Центру канадознавства.
У 2009 – 2010 рр. Була керівником обмінної програми CanadaWorldYouth (г..Прінс-Руперт, Британська Колумбія). Навчалася в Болонському університеті в рамках програми ErasmusMundus.
Випускник програми E-Teacher Посольства США в Україні, була членом TESOL-Ukraine. Склала іспити CPE, TKT (Modules 1-3) і має кваліфікацію CELTA.
Є міжнародним усним екзаменатором. У 2016 році Ольга почала працювати в CambridgeClub.Послуги Тренінгового центру Cambridge Club

Курс ESL Methodology

Курс з методики викладання англійської мови для викладачів з елементами підготовки до ТКТ.
• тривалість варіюється
• ціна може варіюватися

Курс Basics of educational process

Психолого-педагогічний курс з основ освітнього процесу.
• тривалість варіюється
• ціна може варіюватися

Тренінги для освітніх установ

Тренінги на замовлення під ваші потреби. Можливий попередній методичний аудит з складанням списку рекомендованих тем для викладачів конкретного навчального закладу.
• тривалість варіюється
• ціна може варіюватисяТак проходять заняття в нашому тренінговому центрі Cambridge Club